wymieniamy szyby

Monter szyb samochodowych Praca

Godziny pracy

Co oferujemy:

Co otrzymujesz od naszej firmy:
  • Pensja: 4000 zł - 6000 zł netto
  • Ilość montaży: 5 - 6 dziennie
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy

Początkowo oferujemy umowę zlecenie z perspektywą na umowę o pracę, jednak na początku musimy poznać Twoje umiejętności, uczciwość oraz rzetelność wykonywanej pracy.

Krótko o nas

Witaj, dziękujemy, że nas odwiedziłeś.

Jesteśmy serwisem, który świadczy usługi wymiany szyb samochodowych z dojazdem do klienta. Jesteśmy dynamicznie rozwijają się firmą. Która pragnie rozszerzyć swoje usługi na terenie Polski. Obecni jesteśmy w 3 miastach:
Warszawa, Kraków oraz Lublin. Jednak nie przystajemy tylko na tych miastach. Jesteśmy otwarci na oddziały w całej Polsce, ponieważ mamy dużo klientów z różnych rejonów Polski.

Poszukujemy osób na stanowisko:

  • Monter szyb samochodowych Warszawa,
  • Monter szyb samochodowych Kraków,
  • Monter szyb samochodowych Lublin,
  • Monter szyb samochodowych Katowice,
  • Monter szyb samochodowych Łódź,
  • Monter szyb samochodowych Wrocław,
  • Monter szyb samochodowych Poznań,
  • Monter szyb samochodowych Gdańsk,
  • Monter szyb samochodowych Szczecin,
  • Monter szyb samochodowych Białystok,
  • Monter szyb samochodowych Rzeszów,
  • Monter szyb samochodowych Bydgoszcz,
  • Monter szyb samochodowych Gdynia,
  • Monter szyb samochodowych Częstochowa,
  • Monter szyb samochodowych Kielce,

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenia w montażu szyb samochodowych (osobowe, busy, tir),
  • Umiejętność wymiany szyb z czujnikami,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Staranności wykonywanej pracy,
  • Punktualności,
  • Uczciwości,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej.

Obowiązki:

  • Odbiór szyb samochodowych z hurtowni,
  • Prowadzenie pojazdu kategorii B,
  • Wykonywanie montażu szyb samochodowych u klienta,
  • Przyjmowanie płatności gotówkowych i kartą oraz wystawiania paragonów za usługę,
  • Oznaczania statusów wymiany za pomocą aplikacji mobilnej,
  • Dbanie o auto służbowe i odprowadzanie go na okresowy serwis (oraz wykonywanie przeglądów),
  • Utylizację szyb we wskazanych punktach utylizacji szyb,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Dbanie o powierzony sprzęt.

CV wyślij na adres: kontakt@wymieniamyszyby.pl

Dołącz do nas!

Wyslij do nas swoje CV

Z racji, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, przeanalizujemy dokładnie Twoją ofertę.

  • 01

    Wyślij do nas CV

  • 02

    Zapoznamy się z Twoją ofertą

  • 03

    Postramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie