wymieniamy szyby

Pytania i odpowiedzi

Czym jest mobilna wymiana szyb samochodowych?

Mobilna wymiana szyb samochodowych - polega na tym, że to my dojeżdżamy do klienta i dokonujemy natychmiastowej naprawy. Jedyne czego potrzebujemy, to godziny czasu oraz kluczyków do Twojego samochodu.

Tak, nasze usługi przewidują dojazd do miejscowości poza miastem głównym. Wszystko zależy od tego jak daleko dana miejscowość się znajduje.

Na życzenie klienta możemy dokonać utylizacji. Cena utylizacji szyby wynosi 50 zł.

Jazda samochodem jest dozwolona po ok. 2 godzinach od wymiany szyby. Wynika to z faktu, że przez ten czas szyba musi się odpowiedno ułożyć, a klej musi zaschnąć.

Na każdą wymiane szyby udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

Zobacz jak klienci oceniają nas na wizytówce Google

Opinie

Przykładowe opinie pochodzą z wizytówki Google dostępne pod adresem:
Opinie wymieniamyszyby.pl

Dariusz

Wymiana przedniej szyby

Z całego serca polecam! Wymiana szyby (Pilkingtone do Audi Q3) odbyła się przed domowym garażem, trwała 45 minut. Za całość usługi zapłaciłem o połowę mniej niż oferowała jedna z większych firm działająca w Warszawie i całym kraju. Następnego dnia skalibrowałem kamerę w serwisie Pikingtone w promocyjnej cenie. W sumie: szybko, profesjonalnie i oszczędnie!

Marta

wymiana szyby przedniej

Bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji i profesjonalnie wykonana usługa. Cena konkurencyjna. Jestem zadowolona i polecam.

Perfect Hurt

Wymiana szyby

Rewelacyjna obsługa, łatwy kontakt i szybki czas realizacji. Usługa wykonana perfekcyjnie, polecam w 100%.

Lucyna

Wymiana szyby

Ktoś mi uszkodził w nocy szybę w aucie przed blokiem. Nie wiedziałam co mam zrobić, ale dostałam namiar od sąsiada do tej firmy i zadzwoniłam do nich. Panowie błyskawicznie przyjechali pod blok , wymienili mi szybę. Bardzo starannie i sprawnie zrobili swoją robotę. Wcale dużo nie zapłaciłam. Mega usługi..