wymieniamy szyby

Blog

Wymiana szyby przedniej

W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat wymiany przedniej szyby w samochodzie. Wymianę przedniej szyby w samochodzie rozpoczynamy od doboru odpowiedniej szyby. Do wymiany będzie nam potrzebna - nowa lub używana szyba oraz nowa uszczelka oraz wszelkie listwy...

Czytaj więcej

Cena wymiany przedniej szyby

Poznaj szczegółową wycenę wymiany przedniej szyby w samochodzie. Wpływ na cenę ma wiele czynników, takich jak: marka szyby, kleje, model samochodu, czujniki...

Czytaj więcej...
Zobacz jak klienci oceniają nas na wizytówce Google

Opinie

Przykładowe opinie pochodzą z wizytówki Google dostępne pod adresem:
Opinie wymieniamyszyby.pl

Dariusz

Wymiana przedniej szyby

Z całego serca polecam! Wymiana szyby (Pilkingtone do Audi Q3) odbyła się przed domowym garażem, trwała 45 minut. Za całość usługi zapłaciłem o połowę mniej niż oferowała jedna z większych firm działająca w Warszawie i całym kraju. Następnego dnia skalibrowałem kamerę w serwisie Pikingtone w promocyjnej cenie. W sumie: szybko, profesjonalnie i oszczędnie!

Marta

wymiana szyby przedniej

Bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji i profesjonalnie wykonana usługa. Cena konkurencyjna. Jestem zadowolona i polecam.

Perfect Hurt

Wymiana szyby

Rewelacyjna obsługa, łatwy kontakt i szybki czas realizacji. Usługa wykonana perfekcyjnie, polecam w 100%.

Lucyna

Wymiana szyby

Ktoś mi uszkodził w nocy szybę w aucie przed blokiem. Nie wiedziałam co mam zrobić, ale dostałam namiar od sąsiada do tej firmy i zadzwoniłam do nich. Panowie błyskawicznie przyjechali pod blok , wymienili mi szybę. Bardzo starannie i sprawnie zrobili swoją robotę. Wcale dużo nie zapłaciłam. Mega usługi..