wymieniamy szyby

Regulamin

Regulamin wymiany szyb samochodowych

Poniży regulamin zawiera szczegóły umowy firmy wymieniamyszyby.pl z klientem.


§ 1 Definicje • Wykonawca - firma wymieniamyszyby.pl, prowadząca działalność pod firmą: AUTO-SZYBY SP. Z O.O.
  Stefana Batorego 18 / 108,
  02-591, Warszawa
  NIP: 6793245135
  REGON: 522754433
  KRS: 0000985658, świadcząca usługi sprzedaży i wymiany szyb samochodowych.

 • Zamawiający - osoba fizyczna lub prawna, która korzysta z usługi wykonawcy.

 • Przedmiot umowy- pojazd samochowy - zostaje powierzony przez zamawiającego na czas naprawy dla „wykonawcy” na wykonanie usługi w zakresie wymiany szyby w samochodzie.


§ 2 Postanowienia ogólne • Przed rozpoczęciem prac wymiany szyby samochodowej, jak i po jej zakończeniu zostaje sporządzona dokumentacja fotograficzna wykonanej usługi.
 • W przypadku, gdy po wyjęciu uszkodzonej szyby samochodowej pojazd będzie posiadał korozję lub inne uszkodzenia (niewidoczne przed wyjęciem szyby), które uniemożliwią zapewnienie pewnego montażu szyby samochodowej, wykonawca może odmówić wykonania dalszej usługi, bez poniesienia kosztów demontażu szyby. Dalsza naprawa w tym przypadku odbędzie się po decyzji zamawiającego.
 • W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, niska temperatura) zamawiający zapewni wykonawcy miejsce w garażu lub innym budynku.
 • Zamawiający oświadcza, że przedmiot umowy nie będzie używany przez 2,5 godziny po wykonanej naprawie.
 • Zamawiający oświadcza, że jest pełnoprawnym użytkownikiem przedmiotu umowy.
 • Wykonawca dołoży należytej staranności w procesie wymiany szyby samochodowej.

§ 3 Odpowiedzialność stron • Wykonawca ponosi odpowiedzialność za ew. utratę samochodu powierzonego na czas naprawy lub uszkodzenia, które wynikły podczas naprawy.
 • Zamawiający po ustaleniu z wykonawcą ceny, terminu i miejsca wykonania naprawy samochodowej, jest zobowiązany stawić się o wyznaczonym czasie i miejscu. W przypadku niepojawienia się w miejscu naprawy i niepoinformowaniu o tym wykonawcy (minimum 24 godziny przed wykonaniem) zobowiązany jest o wypłatę zadośćuczynienia w wysokości 200 zł.


§ 4 Gwarancja • Gwarancja na wykonaną usługę zostaje udzielona na okres 3 miesięcy od daty wykonania. Podstawą do uznania gwarancji jest niniejsza umowa.
 • Zobacz jak klienci oceniają nas na wizytówce Google

  Opinie

  Przykładowe opinie pochodzą z wizytówki Google dostępne pod adresem:
  Opinie wymieniamyszyby.pl

  Dariusz

  Wymiana przedniej szyby

  Z całego serca polecam! Wymiana szyby (Pilkingtone do Audi Q3) odbyła się przed domowym garażem, trwała 45 minut. Za całość usługi zapłaciłem o połowę mniej niż oferowała jedna z większych firm działająca w Warszawie i całym kraju. Następnego dnia skalibrowałem kamerę w serwisie Pikingtone w promocyjnej cenie. W sumie: szybko, profesjonalnie i oszczędnie!

  Marta

  wymiana szyby przedniej

  Bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji i profesjonalnie wykonana usługa. Cena konkurencyjna. Jestem zadowolona i polecam.

  Perfect Hurt

  Wymiana szyby

  Rewelacyjna obsługa, łatwy kontakt i szybki czas realizacji. Usługa wykonana perfekcyjnie, polecam w 100%.

  Lucyna

  Wymiana szyby

  Ktoś mi uszkodził w nocy szybę w aucie przed blokiem. Nie wiedziałam co mam zrobić, ale dostałam namiar od sąsiada do tej firmy i zadzwoniłam do nich. Panowie błyskawicznie przyjechali pod blok , wymienili mi szybę. Bardzo starannie i sprawnie zrobili swoją robotę. Wcale dużo nie zapłaciłam. Mega usługi..